וילה בצפון וילה במרכז וילה בדרום
וילה בצפון וילה בריכה וילה מבודדת
וילה לאירועים מסיבת רווקות וילה עם נוף
וילה עם ספא וילה למסיבות וילה למשפחות
וילה ליום הולדת וילה בריכה מחוממת וילה ירח דבש
וילות יוקרתיות וילה לקבוצות לופט

וילות כתבות
וילה בוטיק
וילות בצפון למסיבת רווקים
וילה לנופש
וילה למשפחה
וילות להשכרה - וילות נופש - וילות בצפון - דף ראשי

הצג רשימת כתבות מלאה

חופשה בארץ  25/08/2011


חופשה בארץ

וילה

איך לא - חופשה? רק בארץ!


לפעמים מרוב עצים אנחנו לא רואים את היער. כלכך הרבה הצעות מציפות אותנו ביומיום לגבי חופשה בחו"ל. ואז זה מתחיל, כאב הראש... לאן ואיפה, כמה ולמה, מתי ועם מי... וכבר שכחתם מה רציתם בהתחלה... בסך-הכל רציתם לצאת לחופשה. לנוח, לשכוח ולאגור כח.

אז באמת, איך לא? איך לא חשבתם על זה מקודם, כשמדובר בחופשה - רק בארץ שלנו! למה? כי לא צריך להסחב ממקום למקום ולא צריך להמתין בתורים נצחיים, ולא להתקע בנמל התעופה הדחוס ולהתבלבל בין יום ללילה ולא לשמוע שפה זרה.... כי באמת : אין כמו בבית!

והבית שלנו הוא ישראל. חופשה בארץ ב-וילה עם בריכה עם הילדים, במרחק של שעה עד שלוש שעות מקסימום, ואתם כבר שם! איפה?  בארץ שלנו זה יכול להיות הכל : ים או מדבר, הר או עמק, נחל או אגם, יער או רמה, שדות ומרחבים, קריר או חמים. כי בארץ יש באמת את הכל. על שטח קטן קיבלנו את מכלול האפשרויות של מכמני הטבע

חופשה בארץ, מילא, אבל באוגוסט??


כן, ולא השתגענו! מה, להצטופף באוגוסט עם כל עם ישראל במטוסים, זה נשמע לכם יותר טוב?... דוקא באוגוסט- אין כמו לצאת לחופשה בוילות הנופש, למשל.  וילה בארץ היא מרווחת ונותנת תחושת מרחב וחופש לכל המשפחה. ואם אנחנו נזכרים מה רצינו בסך-הכל, מנוחה וצבירת כח, זה המקום.

הוילות לנופש הן בסגנון ובטעם של חו"ל, רק מה, הן ממש פה, בהישג היד. נכנסים לאוטו, מדליקים מזגן, מגבירים את המוזיקה וכבר התחלתם את החופשה המושלמת שלכם ברוח שמחה ובלי שום טרחה ומאמץ.

כי אין, באמת שאין, כמו חופשה ב-וילה בצפון או בכל אזור בארץ. הארץ שלנו יפהפיה אמיתית וכולנו אוהבים אותה הכי בעולם, למרות כל המקומות המדהימים שיש בחוץ לארץ. תחושת הביתיות והשייכות, הסחבקיות, המנטליות והשפה העברית- הם שלנו ורק שלנו.

אז, ברוח פטריוטית ובנפש ציונית - בואו להגדיל ולפאר את תיירות-הפנים ומלאו את הוילות, הצימרים ובתי המלון בנוכחותכם. חופשה בארץ- כי זאת הארץ שלי!הצג רשימת כתבות מלאה
וילה סנטר - וילות יוקרתיות לנופש למסיבות ואירועים

וילות יוקרתיות בצפון תנאי הצטרפות לאתר אודות עמוד הבית צור קשר פתח תקווה נופש צימר מבחר גדול


כל הזכויות באתר זה שמורות חל איסור להעתיק את האתר או חלק ממנו כולל טקסטים תמונות וכל דבר אחר ללא אישור בכתב ממערכת האתר.
כל המידע באתר לרבות תמונות, מבצעים קופונים ותאריכים פנויים/תפוסים באחריות המפרסמים בלבד