וילה בצפון וילה במרכז וילה בדרום
וילה בצפון וילה בריכה וילה מבודדת
וילה לאירועים מסיבת רווקות וילה עם נוף
וילה עם ספא וילה למסיבות וילה למשפחות
וילה ליום הולדת וילה בריכה מחוממת וילה ירח דבש
וילות יוקרתיות וילה לקבוצות לופט

וילות כתבות
יום כיף רומנטי
מסיבת רווקות בוילה
וילה זולה למסיבת רווקות
וילות בכנרת מחירים
וילות להשכרה - וילות נופש - וילות בצפון - דף ראשי

הצג רשימת כתבות מלאה

חופשה בארץ בדקה ה90  17/08/2011


חופשה בארץ בדקה ה-90

וילה

כן זה אפשרי, הזמינו חופשה בארץ, גם ברגע האחרון!


כל הסיבות בעולם יכולות להיות מוצדקות לשאלה איך נתקעתם בדקה ה-90 בלי לצאת אל החופשה המיוחלת שכה חיכיתם לה! כי הרי החיים כל-כך דינמיים ומשתנים בלי הרף ואנחנו צריכים להיות ערוכים לכל אפשרות של שינוי...

אבל, הנה זה קרה, אפילו לנו, המתוכננים והמסודרים... פספסנו את החופשה שלנו. משהו השתבש בדרך אצל הנוגעים בדבר { הילדים, האיש , האישה, הבוס, המורה, הסבתא ושאר ירקות...} ונותרנו בבית ברגע האחרון. והיופי הוא שברגע הזה כשכבר היאוש מתחיל ונוגס, אתה נחשף אל האפשרויות של חופשה בדקה ה-90!

ומגלה שיש גם מבצעים באופציה של חופשה בארץ, ויש וילה להשכרה עם בריכה שפנויה במיוחד לך ולמשפחתך, והחופשה המשפחתית עם הילדים יוצאת אל הדרך כאפשרות מאד מציאותית ומלאת הפתעות! וילה להשכרה למשפחות בארץ מהווה אלטרנטיבה מושלמת לחופשה שכזאת, היא גדולה ומרווחת, רחבת ידיים ומכילה את כולם בשמחה רבה. 


בדקה ה-90 ? רק בארץ!


כשקרה ונתקעתם ברגע האחרון, אין כמו הבחירה בחופשה בארץ, כדי להחזיר את החיוך לשפתותיכם ואת האור לעיניכם! כי - בינינו - נכון שאין, אבל אין, כמו בארץ שלנו?! ויכול להיות שמעז ייצא מתוק ולמרות תחושת ההחמצה, בסופו של דבר תצאו מורווחים ובגדול!

כי רק בארץ שלנו אנחנו בעצם מרגישים בבית. כשאנחנו יוצאים לחופשה, מה אנחנו באמת רוצים? להיות ביחד, לנוח ולהרגע, לשאוף אויר נקי ולצבור כוחות. וגם לטייל ולהכיר מקומות חדשים, להנות מהטבע ומכל מיני אטרקציות מקומיות, לאכול טוב ולשמוח. נכון?

אז בחשבון פשוט מאד, את כל אלו היתרונות והרצונות, אנחנו יכולים למצוא בוילה למשפחות, במבצעים של הרגע האחרון ובאוירה משפחתית מלכדת והרמונית, כאן, ממש כאן, בארצנו הקטנטונת.

נתקעתם? שכחו אתכם בבית?... אל יאוש! חופשה בארץ בדקה ה- 90 תציל אתכם תכף ומיד! מהרו והזמינו, פן תפסידו {שוב...}.הצג רשימת כתבות מלאה
וילה סנטר - וילות יוקרתיות לנופש למסיבות ואירועים

וילות יוקרתיות בצפון תנאי הצטרפות לאתר אודות עמוד הבית צור קשר פתח תקווה נופש צימר מבחר גדול


כל הזכויות באתר זה שמורות חל איסור להעתיק את האתר או חלק ממנו כולל טקסטים תמונות וכל דבר אחר ללא אישור בכתב ממערכת האתר.
כל המידע באתר לרבות תמונות, מבצעים קופונים ותאריכים פנויים/תפוסים באחריות המפרסמים בלבד