וילה בצפון וילה במרכז וילה בדרום
וילה בצפון וילה בריכה וילה מבודדת
וילה לאירועים מסיבת רווקות וילה עם נוף
וילה עם ספא וילה למסיבות וילה למשפחות
וילה ליום הולדת וילה בריכה מחוממת וילה ירח דבש
וילות יוקרתיות וילה לקבוצות לופט

וילות כתבות
חתונה בוילה פרטית
וילות נופש מחירים
וילות מפארות - וילות מיוחדות
וילות בצפון מחירים זולים
וילות להשכרה - וילות נופש - וילות בצפון - דף ראשי

הצג רשימת כתבות מלאה

וילה לדתיים  14/07/2010

נופש לדתיים ללא הפרעות בוילה לדתיים


לא קל למשפחה דתית לעזוב את החממה שבה היא חייה ולצאת לנופש במקום לא מוכר ומנוכר לכל מה שהם אמונים עליו וחינכו כך את ילדיהם.
בפועל, אנו רואים לא מעט דתיים שאורזים את המשפחה וחצי בית ונוסעים צפונה לדירות נופש או צימרים. עדיין לוילה הם לא הגיעו, כי העסק חדש יחסית וגם יקר יותר מדירות הנופש.
 
העניין הוא שלו ידעו משפחות דתיות על וילות לדתיים, הם היו משלמים את המחיר הגבוה יחסית לחלופות בשוק (למרות שלא ניתן להשוות) ומזמינים וילה לנופש משפחתי.
 

 

היתרונות של וילה לדתיים

 
בוילה לעומת החלופות המוצעות בשוק התיירות הכפרית, לא תראו אורחים נוספים במתחם וזה פלוס גדול למשפחה דתית שמעוניינת לשמור על פרטיותה.
הוילה מציעה חדרים רבים עם חדרי רחצה בכל חדר, מטבח גדול עם הפרדה בין חלב לבשר, למרות שניתן להזמין מלכתחילה ארוחות מוכנות בכשרות מהדרין.
האווירה בוילה נעימה ומקנה תחושה של בית חם ומפנק. שלל אטרקציות מצפות לילדים בוילה הבולטת שבהן זו הבריכה שבחצר, מוקפת חומה גבוהה ומקנה פרטיות למתרחצים.


בוילה סנטר תוכלו למצוא וילות נופש ובהם כאלו המותאמות גם לציבור הדתי. לכל וילה באתר ישנה גלריית תמונות ומידע מפורט. כמו כן ניתן לקבל שרות ייעוץ והכוונה חינם ע"י נציגי וילה סנטר למצוא וילה מתאימה.הצג רשימת כתבות מלאה
וילה סנטר - וילות יוקרתיות לנופש למסיבות ואירועים

וילות יוקרתיות בצפון תנאי הצטרפות לאתר אודות עמוד הבית צור קשר פתח תקווה נופש צימר מבחר גדול


כל הזכויות באתר זה שמורות חל איסור להעתיק את האתר או חלק ממנו כולל טקסטים תמונות וכל דבר אחר ללא אישור בכתב ממערכת האתר.
כל המידע באתר לרבות תמונות, מבצעים קופונים ותאריכים פנויים/תפוסים באחריות המפרסמים בלבד