וילה בצפון וילה במרכז וילה בדרום
וילה בצפון וילה בריכה וילה מבודדת
וילה לאירועים מסיבת רווקות וילה עם נוף
וילה עם ספא וילה למסיבות וילה למשפחות
וילה ליום הולדת וילה בריכה מחוממת וילה ירח דבש
וילות יוקרתיות וילה לקבוצות לופט

וילות כתבות
וילה בצפון 5 חדרי שינה
וילה יוקרתית בארץ
וילה למסיבת רווקים
וילה בריכה
וילות להשכרה - וילות נופש - וילות בצפון - דף ראשי

הצג רשימת כתבות מלאה

וילה וגאס המלצות  28/01/2013

וילה וגאס המלצות

 

אם גם אתם נכנסתם לתגובה שלי כי אתם מחפשים חוות דעת גולשים על וילה למסיבת רווקים, אתם צריכים להבין איזה סיפור מורכב היה לי בקשר למקום המיוחד הזה. כמובן גם אני חיפשתי בדיוק כמוכם תגובות גולשים או חוות דעת גולשים שיסייעו לי לבחור את הווילה המתאימה למסיבת הרווקים של החבר הכי טוב שלי. הפכתי כל מיני אתרים עם תגובות ועם המלצות מפה ועד ירושלים, עד שבסוף מצאתי את המקום שנקרא וילה וגאס בתוך היישוב נוף כנרת. כבר מהרגע הראשון הייתה לי הרגשה טובה לגבי המקום הזה - כי מהתמונות והתיאור של תגובות נופשים אחרים שהיו שם כבר, הבנתי שמדובר במשהו אחר לגמרי מכל מה שהכרתי עד היום. זה לא עוד וילה רגילה למסיבות, אלא משהו מפואר במיוחד.

וילה וגאס
הגענו לוילה וגאס ולא רצינו לעזוב...

ברגע שהגענו כל החבר'ה אל וילה וגאס באמת שהנשימה שלנו נעצרה מיידית לנוכח המראה של המקום. לא ידענו איך בכלל מתייחסים לכזה מקום עצום ומפואר. היו שם כמה סוויטות וכמה חדרים רגילים - אבל אפילו החדרים הרגילים כביכול, היו מפוארים במיוחד. ההבדל היה שבתוך הסוויטות גם היו מתחמי ג'קוזי פרטיים, אבל זה לא שבחדרים סבלנו - צחקנו, נהנינו  ונחנו לנו בכיף. אני חייב להודות שאף אחד מאיתנו בכלל לא בילה זמן בחדר הפרטי שלו. רובנו העברנו את הזמן בכלל במשחק סנוקר בשולחן הענקי שהיה במקום, בסאונה הפרטית, בבריכה העצומה שהייתה רק עבורנו, או בכלל על הגג של הווילה. בגג היה בר מאובזר היטב ביחד עם אמבטיית ג'קוזי עם נוף מדהים של כל הכנרת. כזו מסיבת רווקים באמת אף אחד מאיתנו לא עבר בחיים שלו .בלילה של המסיבה, עברנו לסלון והכנו אוכל מדהים, ומשם עברנו לעשות תחרות של קפיצות לתוך הבריכה. הרגשנו שאין שום דבר שיכול לעצור אותנו - מסביבנו היה רק אוויר צח, ועשרות מתקנים שנועדו רק לפנק אותנו. תבינו שכשאתם מחפשים היום תגובות גולשים על מסיבת רווקים - מקום כמו וילה וגאס זה פשוט מקום מנצח, שאי אפשר להתחרות בו .

 הצג רשימת כתבות מלאה
וילה סנטר - וילות יוקרתיות לנופש למסיבות ואירועים

וילות יוקרתיות בצפון תנאי הצטרפות לאתר אודות עמוד הבית צור קשר פתח תקווה נופש צימר מבחר גדול


כל הזכויות באתר זה שמורות חל איסור להעתיק את האתר או חלק ממנו כולל טקסטים תמונות וכל דבר אחר ללא אישור בכתב ממערכת האתר.
כל המידע באתר לרבות תמונות, מבצעים קופונים ותאריכים פנויים/תפוסים באחריות המפרסמים בלבד