וילה בצפון וילה במרכז וילה בדרום
וילה בצפון וילה בריכה וילה מבודדת
וילה לאירועים מסיבת רווקות וילה עם נוף
וילה עם ספא וילה למסיבות וילה למשפחות
וילה ליום הולדת וילה בריכה מחוממת וילה ירח דבש
וילות יוקרתיות וילה לקבוצות לופט

וילות כתבות
חתונה בוילה פרטית
וילות באילת לנופש
וילות להפקות אופנה
וילות נופש מחירים
וילות להשכרה - וילות נופש - וילות בצפון - דף ראשי

הצג רשימת כתבות מלאה

ראש השנה נופש  26/08/2011

ראש השנה נופש

אז איפה אתם בחג ראש השנה?

כן, זה ממש לא יאומן אבל החגים כבר בפתח ושאלת השאלות: "איפה אתם בחג?" כבר מרשרשת לכם בראש...נכון, כי זה חג משפחתי ומסורתי ויש בו הרבה מנהגים ומאכלים מיוחדים וכל אחד רוצה לדעת איפה הוא יהיה בתחילתה של שנה.

אבל חג ראש השנה 2011 הוא הזדמנות להתחדש ולשנות. וידוע לכולם שמה שאתה עושה בראש השנה הוא סימן ואות לשנה כולה... אז, מה דעתך לצאת השנה ל- וילה לנופש ? וילה למשפחות, גם גדולות, וילה עם בריכה ...נכון שזה ממש מפתה?

וילה לראש השנה, זאת הזדמנות אמיתית לחגוג את התחלת השנה בגדול! בפאר ובהדר! מה, לא מגיע לך? ה- וילה למשפחות היא בית-חלומות, מה שתמיד רצית, מקום ביתי ומפנק, מרווח ורחב-ידיים. ומה יותר אידיאלי מזה, כדי לחגוג ברוב-עם את החג, שפותח את חגי תשרי ואת השנה כולה!!

אבל מה עם החג? התפילות? הטכסים? הכל אפשרי גם בוילה פרטית!

נכון...קצת קשה לצאת מהקופסא, ללכת למקום לא-נודע, לעשות שינוי איפה שהכי מקובע. אבל מי אמר שאי-אפשר לקחת את הכל איתכם לוילה לנופש? אדרבה, קחו את הכל ותביאו את השמחה שלכם למקום חדש, תסחפו איתכם את בעלי הבית!

כל הכיף זה לערוך חג כלבבכם, אבל במקום שמפנק אתכם, שנותן לכם את כל התנאים אך לא דורש מכם דבר! תארו לכם שכל העבודה וההכנות, הבישולים והניקיונות, שטיפת הכלים האינסופית, הכל נחסך מכם. אתם באים רק להנאה ולבילוי, למנוחה ולהתאווררות!

ראש השנה הוא ראש לשנה, ראשון החגים של תשרי ולפתוח כך את השנה עשוי להביא לכם שנה שלמה של שפע ושל נחת. אז איזו התחלה נפלאה זאת, לחגוג את ראש השנה ב- וילה, לשם-שינוי, ולהתחדש באמת בשנה מתוקה כמו דבש!

ראש השנה נופש הוא הזדמנות להתחדשות וליציאה מהשבלונה. והחג ממש כבר כאן!! אז מהרו ובחרו לכם את הוילה שלכם להתחיל בה את השנה החדשה אצלנו באתר וילה סנטר!

 שנה-טובה!הצג רשימת כתבות מלאה
וילה סנטר - וילות יוקרתיות לנופש למסיבות ואירועים

וילות יוקרתיות בצפון תנאי הצטרפות לאתר אודות חדר צימר לפי שעה צור קשר חדרים לפי שעה love-hotels צימרים לפי שעה


כל הזכויות באתר זה שמורות חל איסור להעתיק את האתר או חלק ממנו כולל טקסטים תמונות וכל דבר אחר ללא אישור בכתב ממערכת האתר.
כל המידע באתר לרבות תמונות, מבצעים קופונים ותאריכים פנויים/תפוסים באחריות המפרסמים בלבד